پیام فرستادن
صفحه اصلی > محصولات > ویندوز سرور 2019 نسخه >
TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Online Activation 4GHz

TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Online Activation 4GHz

VBS Microsoft Windows Server 2022, TPM 2.0 Microsoft Windows Server 2022, 4GHz Windows Server Key License

TPM 2.0 Microsoft Windows Server 2022

4GHz Windows Server Key License

محل منبع:

ایرلند

نام تجاری:

Microsoft

گواهی:

Microsoft Cerfified

شماره مدل:

ویندوز سرور 2022

با ما تماس بگیرید

درخواست نقل قول
جزئیات محصول
پردازنده:
پردازنده 64 بیتی 4 گیگاهرتز
زبان:
انگلیسی
ذخیره سازی نوری:
درایو دی وی دی
بسته:
OEM
رم:
512 مگابایت
فضای دیسک:
32 گیگابایت
محصولات مرتبط
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول

مجوز کلید فعال سازی آنلاین مرکز داده Microsoft Windows Server 2022 استاندارد OEM Win Server 2022

 

توضیحات محصول:

 

Win Server 2022 Standard سیستم عامل جدید سرور پیشرو است و دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که باعث رونق کسب و کار شما می شود.Win Server 2022 نه تنها عملکرد سریعی را به عنوان یک نیروی کار قابل اعتماد برای همه انواع مشاغل ارائه می دهد، بلکه مزایای خاصی را نیز برای صنایع ارائه می دهد.

Win Server 2022 جدیدترین نسخه سیستم عامل مایکروسافت برای ابر آماده است.آن را با فن آوری ارائه می شود که به شما اجازه می دهد تا زمانی که آماده هستید، بارهای کاری خود را انتقال دهید.علاوه بر این، این طرح یک انتخاب مقرون به صرفه را ارائه می دهد تا بتوانید در حین اجرای برنامه ها و برنامه هایی که کسب و کار شما هر روز به آنها وابسته است، در پول خود صرفه جویی کنید.

 

امکانات:

 

ویژگی

نسخه استاندارد

نسخه مرکز داده

عملکرد اصلی ویندوز سرور

ویژگی در دسترس است

ویژگی در دسترس است

ادغام ترکیبی

ویژگی در دسترس است

ویژگی در دسترس است

ظروف ویندوز سرور نامحدود نامحدود
ماکت ذخیره سازی

ویژگی محدود

ویژگی در دسترس است
شبکه های نرم افزاری تعریف شده

ویژگی در دسترس نیست

ویژگی در دسترس است
ذخیره سازی نرم افزاری تعریف شده

ویژگی در دسترس نیست

ویژگی در دسترس است

 

چه چیزی در ویندوز سرور 2022 جدید است؟

 

امنیت

قابلیت‌های امنیتی جدید در Windows Server 2022 سایر قابلیت‌های امنیتی ویندوز سرور را در مناطق مختلف ترکیب می‌کند تا محافظت عمیق در برابر تهدیدات پیشرفته ارائه دهد.امنیت چند لایه پیشرفته در Windows Server 2022 حفاظت جامعی را که امروزه سرورها به آن نیاز دارند، فراهم می کند.

 

سرور با هسته امن

سخت افزار سرور با هسته ایمن تایید شده از یک شریک OEM، حفاظت های امنیتی بیشتری را ارائه می کند که در برابر حملات پیچیده مفید است.این می تواند اطمینان بیشتری را هنگام مدیریت داده های حیاتی در برخی از صنایع حساس به داده ارائه دهد.یک سرور با هسته امن از سخت افزار، سیستم عامل و قابلیت های درایور برای فعال کردن ویژگی های امنیتی پیشرفته ویندوز سرور استفاده می کند.بسیاری از این ویژگی‌ها در رایانه‌های شخصی با هسته امن ویندوز موجود هستند و اکنون با سخت‌افزار سرور با هسته امن و ویندوز سرور 2022 نیز در دسترس هستند.

 

سخت افزار ریشه اعتماد

تراشه‌های پردازشگر رمزنگاری امن ماژول پلتفرم مورد اعتماد 2.0 (TPM 2.0) یک فروشگاه امن و مبتنی بر سخت‌افزار برای کلیدها و داده‌های رمزنگاری حساس، از جمله اندازه‌گیری یکپارچگی سیستم‌ها، فراهم می‌کنند.TPM 2.0 می تواند تأیید کند که سرور با کد قانونی راه اندازی شده است و با اجرای کد بعدی می توان به آن اعتماد کرد.این به عنوان یک ریشه اعتماد سخت افزاری شناخته می شود و توسط ویژگی هایی مانند رمزگذاری درایو BitLocker استفاده می شود.

 

امنیت مبتنی بر مجازی سازی (VBS)

سرورهای هسته امن از امنیت مبتنی بر مجازی سازی (VBS) و یکپارچگی کد مبتنی بر Hypervisor (HVCI) پشتیبانی می کنند.VBS از ویژگی‌های مجازی‌سازی سخت‌افزاری برای ایجاد و جداسازی یک ناحیه امن از حافظه از سیستم‌عامل معمولی استفاده می‌کند و در برابر یک کلاس کامل از آسیب‌پذیری‌های مورد استفاده در حملات استخراج ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند.VBS همچنین امکان استفاده از Credential Guard را می دهد، جایی که اطلاعات کاربری و اسرار در یک ظرف مجازی ذخیره می شود که سیستم عامل نمی تواند مستقیماً به آن دسترسی داشته باشد.

 

حفاظت از سیستم عامل

سفت‌افزار با امتیازات بالا اجرا می‌شود و اغلب برای راه‌حل‌های ضد ویروس سنتی نامرئی است، که منجر به افزایش تعداد حملات مبتنی بر سیستم‌افزار می‌شود.پردازنده‌های سرور با هسته امن از اندازه‌گیری و تأیید فرآیندهای بوت با فناوری دینامیک ریشه اعتماد برای اندازه‌گیری (DRTM) و جداسازی دسترسی راننده به حافظه با حفاظت از دسترسی مستقیم به حافظه (DMA) پشتیبانی می‌کنند.

HVCI از VBS برای تقویت چشمگیر اجرای سیاست یکپارچگی کد، از جمله یکپارچگی حالت هسته که تمام درایورهای حالت هسته و باینری ها را قبل از شروع به کار در یک محیط مجازی بررسی می کند، استفاده می کند و از بارگیری درایورهای بدون علامت یا فایل های سیستم در حافظه سیستم جلوگیری می کند.

 

اتصال ایمن

حمل و نقل: HTTPS و TLS 1.3 به طور پیش فرض در ویندوز سرور 2022 فعال شده است

اتصالات امن در قلب سیستم های به هم پیوسته امروزی قرار دارند.امنیت لایه حمل و نقل (TLS) 1.3 آخرین نسخه از مستقرترین پروتکل امنیتی اینترنت است که داده ها را رمزگذاری می کند تا یک کانال ارتباطی امن بین دو نقطه پایانی فراهم کند.HTTPS و TLS 1.3 اکنون به طور پیش‌فرض در Windows Server 2022 فعال است و از داده‌های کلاینت‌هایی که به سرور متصل هستند محافظت می‌کند.این الگوریتم‌های رمزنگاری منسوخ را حذف می‌کند، امنیت را نسبت به نسخه‌های قدیمی‌تر افزایش می‌دهد، و هدف آن رمزگذاری هر چه بیشتر دست دادن است.درباره نسخه های TLS پشتیبانی شده و مجموعه های رمز پشتیبانی شده بیشتر بیاموزید.

 

بلوک پیام سرور (SMB): رمزگذاری SMB AES-256 برای امنیت بیشتر

ویندوز سرور اکنون از مجموعه های رمزنگاری AES-256-GCM و AES-256-CCM برای رمزگذاری و امضای SMB پشتیبانی می کند.هنگام اتصال به رایانه دیگری که از آن پشتیبانی می کند، ویندوز به طور خودکار با این روش رمزنگاری پیشرفته تر مذاکره می کند، و همچنین می توان آن را از طریق Group Policy اجباری کرد.ویندوز سرور همچنان از AES-128 برای سازگاری در سطح پایین پشتیبانی می کند.

 

DNS امن: درخواست‌های حل نام DNS رمزگذاری شده با DNS-over-HTTPS

DNS Client در Windows Server 2022 اکنون از DNS-over-HTTPS (DoH) پشتیبانی می کند که پرس و جوهای DNS را با استفاده از پروتکل HTTPS رمزگذاری می کند.این کمک می کند تا با جلوگیری از استراق سمع و دستکاری داده های DNS، ترافیک شما تا حد امکان خصوصی بماند.درباره پیکربندی سرویس گیرنده DNS برای استفاده از DoH بیشتر بیاموزید.

 

SMB: کنترل های رمزگذاری SMB شرقی-غربی برای ارتباطات خوشه داخلی

خوشه های خطای سرور ویندوز اکنون از کنترل گرانول رمزگذاری و امضای ارتباطات ذخیره سازی درون گره برای حجم های مشترک خوشه (CSV) و لایه گذرگاه ذخیره سازی (SBL) پشتیبانی می کنند.این بدان معنی است که هنگام استفاده از Storage Spaces Direct، می توانید تصمیم بگیرید که ارتباطات شرق-غرب را در خود خوشه رمزگذاری یا امضا کنید تا امنیت بالاتری داشته باشید.

 

رمزگذاری SMB Direct و RDMA

SMB Direct و RDMA پهنای باند بالا، بافت شبکه با تأخیر کم را برای بارهای کاری مانند Storage Spaces Direct، Storage Replica، Hyper-V، Scale-out File Server و SQL Server عرضه می کنند.SMB Direct در ویندوز سرور 2022 اکنون از رمزگذاری پشتیبانی می کند.قبلاً، فعال کردن رمزگذاری SMB، قرار دادن مستقیم داده ها را غیرفعال می کرد.این عمدی بود، اما به طور جدی بر عملکرد تأثیر گذاشت.اکنون داده‌ها قبل از قرار دادن، داده‌های رمزگذاری شده هستند، که منجر به کاهش عملکرد بسیار کمتری می‌شود و در عین حال حریم خصوصی بسته محافظت‌شده AES-128 و AES-256 را اضافه می‌کند.

 

SMB از طریق QUIC

SMB over QUIC پروتکل SMB 3.1.1 را در Windows Server 2022 Datacenter: Azure Edition به روز می کند و از کلاینت های ویندوز برای استفاده از پروتکل QUIC به جای TCP پشتیبانی می کند.با استفاده از SMB از طریق QUIC همراه با TLS 1.3، کاربران و برنامه‌ها می‌توانند به طور ایمن و قابل اعتماد به داده‌های سرورهای فایل لبه‌ای که در Azure اجرا می‌شوند، دسترسی داشته باشند.کاربران تلفن همراه و دورکار دیگر برای دسترسی به سرورهای فایل خود از طریق SMB در هنگام استفاده از ویندوز نیازی به VPN ندارند.اطلاعات بیشتر را می توانید در اسناد SMB بیش از QUIC پیدا کنید.

 

TPM 2.0 VBS Microsoft Windows Server 2022 OEM Online Activation 4GHz 0

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب Microsoft Windows Software تامین کننده. حق چاپ © 2017-2023 computersoftware-systems.com . تمامی حقوق محفوظ است.