پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about استاندارد طراحی Adobe Creative Suite 6
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید

استاندارد طراحی Adobe Creative Suite 6

2023-04-19

Latest company news about استاندارد طراحی Adobe Creative Suite 6

چه چیزی در CS6 جدید است

نرم افزار Adobe Creative Suite 6 Design Standard عملکرد 64 بیتی را در Adobe Photoshop و Illustrator ارائه می دهد تا بتوانید روی فایل های بزرگ و پیچیده با سرعت رعد و برق کار کنید.در Adobe InDesign، انتشارات غنی از رسانه برای iPad و سایر دستگاه‌های رایانه لوحی به آسانی صفحاتی برای چاپ منتشر می‌شوند و طرح‌بندی‌ها را به‌طور مؤثری برای مشخصات چاپ و اندازه‌های مختلف صفحه تطبیق می‌دهند.

 

ویرایش جدید تصاویر در فتوشاپ- ارائه نتایج چشم نواز با استانداردهای صنعتی در تصویربرداری دیجیتال.هنگام اصلاح و ترکیب تصاویر، اعمال جلوه های هنری و نقاشی با ابزارهای قلموی همه کاره، از آزادی خلاقانه و کنترل دقیق لذت ببرید.

 

ویرایش ویدیو در فتوشاپ-ویدئو را در فتوشاپ ویرایش کنید تا در پروژه های انتشار دیجیتالی خود قرار دهید.به سرعت کلیپ ها و عکس ها را با استفاده از انتقال، صدا و جلوه ها مانند حرکت و زوم ترکیب کنید.

 

گرافیک وکتور متمایز در ایلاستریتور— برای هر پروژه ای، از آرم گرفته تا تصاویر تبلیغاتی، بسته بندی، علائم و موارد دیگر، آثار هنری برداری با کیفیت بالا ایجاد کنید.برای ایجاد گرافیکی که مورد توجه قرار می گیرد، از ابزارهای طراحی دقیق و برس های طبیعی گویا استفاده کنید.

 

صفحه آرایی حرفه ای در ایندیزاین- با نرم افزار طراحی بصری که کنترل دقیقی بر تایپوگرافی و ابزارهای داخلی برای جلوه های خلاقانه ارائه می دهد، طرح بندی، قبل از پرواز، و صفحه آرایی خیره کننده ایجاد کنید.

 

انتشارات تبلت در InDesign-از InDesign برای ایجاد انتشارات غنی از رسانه برای iPad و سایر دستگاه های تبلت استفاده کنید.عناصر تعاملی مانند حرکت و زوم، نمایش اسلاید، صدا و ویدئو را اضافه کنید.برای توزیع در Adobe Digital Publishing Suite آپلود کنید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب Microsoft Windows Software تامین کننده. حق چاپ © 2017-2023 computersoftware-systems.com . تمامی حقوق محفوظ است.