پیام فرستادن
صفحه اصلی > محصولات > Graphic Design Software >
پردازنده 1.5 گیگاهرتزی 4.5 گیگابایت Pro 2020 کد آنلاین Mac AIP

پردازنده 1.5 گیگاهرتزی 4.5 گیگابایت Pro 2020 کد آنلاین Mac AIP

4.5 گیگابایت Pro

1.5GHz Processor Pro

AIP Software

محل منبع:

ایرلند

نام تجاری:

Microsoft

گواهی:

Microsoft Certified

شماره مدل:

Pro 2020

با ما تماس بگیرید

درخواست نقل قول
جزئیات محصول
نام محصول:
Pro 2020
فضای هارد دیسک:
4.5 گیگابایت
زبان:
انگلیسی
رسانه ها:
دانلود
پردازنده:
1.5 گیگاهرتز یا سریعتر
نسخه:
تجاری
محصولات مرتبط
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول

لینک دانلود تجاری Pro 2020 Online Code Mac

 

Pro 2020

 

مولدتر و منظم تر باشید. Pro 2020 ابزارهایی را که برای ایجاد، ویرایش، پر کردن، امضا کردن و محافظت از اسناد PDF نیاز دارید ارائه می کند.به سرعت اسناد را از ویندوز و macOS به PDF تبدیل کنید.اسناد کاغذی را به PDF قابل ویرایش تبدیل کنید.و تمام فایل های PDF خود را از نمای خانه متمرکز مدیریت کنید.

 

چیزهای جدید در Pro 2020

 

نمای خانه جدید
Pro و Standard

نمای خانه جدید به شما کمک می کند سازماندهی شده و سازنده بمانید - این مکانی است که می توانید همه فایل های PDF خود را سازماندهی، مدیریت و جستجو کنید.

فهرست فایل‌های اخیر: فایل‌های اخیری که برای مشاهده از رایانه، فضای ذخیره‌سازی ابر اسناد یا ذخیره‌سازی شخص ثالث مانند OneDrive، Dropbox، Box و شیرپوینت باز شده‌اند را نمایش می‌دهد.
ابزارهای توصیه شده: به شما کمک می کند تا ابزارهای برتر مانند ویرایش PDF، ایجاد PDF، ترکیب فایل های PDF و غیره را پیدا کنید.
کادر جستجو: به شما امکان می‌دهد همه فایل‌های Document Cloud و فایل‌های ارسال یا دریافت شده را برای مشاهده، بازبینی یا امضا جستجو کنید.
صفحه زمینه: به شما کمک می‌کند تا روی فایل‌ها در تمام نمای صفحه اصلی با منوهای حساس به زمینه اقداماتی انجام دهید و وضعیت شرکت‌کنندگان و سابقه فعالیت‌ها را برای اسناد به اشتراک گذاشته شده بررسی کنید.

 

 

مشاهده فایل های PDF محافظت شده با MIP در Pro 2020 و Reader 2020
Pro و Standard

اکنون می توانید از برنامه های دسکتاپ Windows و Mac 2020 و Reader 2020 برای باز کردن فایل های محافظت شده با راه حل های MIP (محافظت اطلاعات مایکروسافت) از جمله محافظت از اطلاعات Azure (AIP) و حفاظت از اطلاعات با استفاده از Office 365 استفاده کنید.

2020 و Reader 2020 به طور خودکار یک فایل محافظت شده با MIP را شناسایی می کنند و از شما می خواهند که افزونه مربوطه را از صفحه دانلود افزونه دانلود کنید.پس از دانلود و نصب افزونه، فایل های محافظت شده مانند هر PDF دیگری در یا Reader باز می شوند.

 

OCR را روی اسناد اسکن شده با متن زنده اجرا کنید
Pro و Standard

با Pro 2020، می توانید OCR را روی یک PDF اسکن شده اجرا کنید که حاوی تصاویر با متن زنده روی آنها است.

1. PDF اسکن شده را باز کنید Pro 2020.

2. به Tools > Enhance Scan > Recognizable Text > In This File بروید.

3. روی تنظیمات در نوار ابزار کلیک کنید.کادر محاوره ای Recognize Text نمایش داده می شود.

4. در لیست کشویی Output، Imageable Search یا Searchable Image (دقیق) را انتخاب کنید و روی OK کلیک کنید.

5. روی Recognize Text در نوار ابزار کلیک کنید.

 

پیشرفت های قبل از پرواز و اعتبار سنجی PDF/UA در قبل از پرواز
فقط ویژگی Pro

کتابخانه‌های قبل از پرواز: نمایه‌های قبل از پرواز، اصلاحات و چک‌ها اکنون به خوبی در کتابخانه‌ها سازماندهی شده‌اند.
متغیرهای پیش از پرواز: متغیرها به شما این امکان را می‌دهند که به صورت پویا پروفایل‌ها، چک‌ها و اصلاحات را هنگام اعمال تنظیم کنید.متغیرها را می‌توان هنگام ویرایش نمایه‌ها، چک‌ها یا رفع اشکال در هر جایی که مثلث نارنجی نشان داد استفاده کرد.همچنین امکان فیلتر کردن اشیاء موجود با استفاده از متغیرها وجود دارد.
Preflight از مشخصات جدید Ghent PDF Workgroup 2015 پشتیبانی می کند: مشخصات جدید GWG بر اساس PDF/X-4 است و از شفافیت بومی و همچنین گردش کار RGB خنثی رسانه پشتیبانی می کند.
اعتبار سنجی PDF/UA در Preflight: Preflight اکنون این امکان را فراهم می کند که مشکلات دسترسی رایج را برطرف کرده و بر اساس استاندارد بین المللی برای دسترسی جهانی PDF/UA اعتبار سنجی کنید.

 

امکانات برای Pro 2020:

 

  مولدتر و منظم تر باشید. Pro 2020 ابزارهایی را که برای ایجاد، ویرایش، پر کردن، امضا کردن و محافظت از اسناد PDF نیاز دارید ارائه می کند.به سرعت اسناد را از ویندوز و macOS به PDF تبدیل کنید.اسناد کاغذی را به PDF قابل ویرایش تبدیل کنید.و تمام فایل های PDF خود را از نمای خانه متمرکز مدیریت کنید.
  ایجاد PDF از Windows و macOS - تبدیل سریع و مطمئن اسناد به PDFهای سازگار با استانداردها از Windows و macOS.
صادرات PDF به فرمت‌های Microsoft Office 365 - با حفظ فونت‌ها، قالب‌بندی و طرح‌بندی، فایل‌های PDF را به فرمت‌های Word، Excel یا PowerPoint تبدیل کنید.
افزایش قابلیت دسترسی - از ویژگی‌های دسترسی بصری و گردش کار استفاده کنید تا افراد دارای معلولیت بتوانند از اسناد و فرم‌های PDF با یا بدون کمک نرم‌افزارها و دستگاه‌های فناوری کمکی استفاده کنند.
  تمام کارهای خود را از یک مکان مدیریت کنید - همه فایل های PDF خود را از نمای خانه متمرکز سازماندهی، مدیریت و جستجو کنید.
  PDF های تعاملی ایجاد کنید - ویدئو، صدا و محتوای تعاملی را اضافه کنید تا PDF های خود را به تجربه های جذاب تبدیل کنید.
ویژگی ابزارهای خود را سفارشی کنید - با سفارشی سازی رنگ ابزارهای Fill & Sign مانند Add Text، Add Checkmark و Sign سازماندهی کنید.
  باز کردن فایل‌های محافظت از اطلاعات مایکروسافت (MIP) - از 2020 برای باز کردن فایل‌های محافظت شده با راه‌حل‌های حفاظت اطلاعات مایکروسافت استفاده کنید.
  اسناد اسکن شده را ویرایش کنید - تشخیص کاراکتر نوری (OCR) را روی اسناد کاغذی اسکن شده اجرا کنید تا آنها را به PDF قابل ویرایش تبدیل کنید.
مقایسه آسان فایل ها - دو نسخه PDF را با استفاده از خلاصه نتایج اسکن آسان مقایسه کنید تا به سرعت ببینید چه چیزی تغییر کرده است.
  کار با Dropbox، Box، و OneDrive - هنگام کار در Pro 2020، به فایل‌ها در Dropbox، Box یا Microsoft OneDrive خود دسترسی پیدا کرده، ویرایش و ذخیره کنید.
  PDF ها را برای چاپ با کیفیت بالا آماده کنید - از کتابخانه های قبل از پرواز برای دریافت مجموعه های سفارشی از نمایه ها، بررسی ها و اصلاحات استفاده کنید.
  اطلاعات حساس را حذف کنید - با ابزارهای ویرایش آسان، متن، تصاویر یا حتی ابرداده را برای همیشه پیدا کنید و از شر آنها خلاص شوید.

 

 

 

پردازنده 1.5 گیگاهرتزی 4.5 گیگابایت   Pro 2020 کد آنلاین Mac AIP 0

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب Microsoft Windows Software تامین کننده. حق چاپ © 2017-2023 computersoftware-systems.com . تمامی حقوق محفوظ است.